Tudor Otomatik şarjlı Damacana Su Pompası Elektrikli Yeni Nesil

SUD112

TUDOR Otomatik Şarjlı Damacana Su Pompası Elektrikli Yeni Nesil

 

TUDOR Yeni Taşınabilir Sarjlı Otomatik Damacana Su Pompası ,Su Şişesi Pompası, Şarj Edilebilir USB Şarj için Evrensel 5 Damacana Su Pınarı Içme Suyu için Taşınabilir Otomatik Elektrikli Pompa Ev Mutfak Ofis Kamp Anahtarı 2-5 Damacana Sürahi için

GÜVENLİ MALZEME: BPA içermeyen içme suyu dağıtıcısı, gıda sınıfı silikon hortum, 304 paslanmaz çelik, yüksek yoğunluklu ABS plastik, toksik ve koku yok.

USB ŞARJ EDİLEBİLİR PİL: Dahili şarj edilebilir 1200mAh pil. Tam şarj edildikten sonra 30-40 gün veya yaklaşık 4-6 şişe 5 damacana su için kullanılabilir. Her gün şarj etmeye gerek yok.

TAŞINABİLİR: Elektrikli şarjlı damacana şişe su pompası, ev veya ofis kullanımı için mükemmeldir, ancak kompakt boyut, piknik, çocuk spor etkinlikleri, plaj günleri ve barbeküler için taşınabilir ve harika hale getirir.

KOLAY KULLANIM: Küçük pompayı şişe ağzına sabitleyin. Bir anahtar operasyonu, çocuklar ve yaşlılar için bile tamamen sorunsuz, otomatize edecektir.

NOT: İçme suyu pompası, 5,5 cm boyunlu damacana varilleri için uygundur. Lütfen satın almadan önce boynunuzun boyutunu onaylayın.

 

TUDOR akıllı elektrikli su şişesi pompası hayatı daha kolay ve daha iyi hale getirecek! Bu makinenin suyu dışarı pompalaması sorunsuz çalışmasını sağlar. Kadınlar ve hatta çocuklar ağır şişeleri kaldırmak zorunda kalmazlar ve bir düğmeye basarak büyük su pınarı maliyetlerinden tasarruf edebilirler.

 

Gıda sınıfı su pompası, BPA içermez, toksik değildir, kokusuz, USB şarj edilebilir pille - 2,3,4,5 damacana su şişesi ve diğer standart boyutlu şişelere uyar. Hayatı Daha Kolay ve Daha İyi Hale Getirir!

Neden bizim Su Pompası Dispenseri?

1. Güvenli malzeme: bpa içermez, gıda sınıfı silikon hortum, 304 paslanmaz çelik, yüksek yoğunluklu abs plastik kabuk.

2. USB ile çalışan: Şarj edilebilir pil, tamamen şarj edilmişse 4-6 su sürahisi dışarı pompalamak için kullanılabilir.

3. Tüm Standart Boyut Şişe Uyar: Standart boyut 2.16 Inç (5.5 cm) boyun boyutu, 2, 3, 4, 5 damacana ve diğer standart boyutlu su şişesi için uygundur.

4. Kapsamlı kullanım: ofis, ev, Mutfak, kamp, piknik, etkinlikler, vb gibi hem iç hem de dış mekan kullanımı için taşınabilir cihazdır.

Evrensel Uyumlu Başlık

Evrensel su pınarı, 2, 3, 4, 5 damacana su şişesi kapasiteli vidalı üst sürahiye veya şişeye mükemmel uyum sağlar (Vidalı üstler veya kapaksız şişe için değil)

Talimatlar:

1. silikon tüp ve paslanmaz çelik boru Bağlamak

2. Silikon hortumu şişeye yerleştirin. Ardından pompayı sıkın.

3. Suyu dışarı pompalamak için düğmeye basın.

4. Pompalamayı durdurmak için düğmeye tekrar basın.

5. Pil bittiğinde Mikro USB kablosuyla şarj edin.

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler